Mesajı Okuyun
Old 11-09-2007, 23:31   #37
slide

Alıntı:
Yazan peri kızı
Değişik arayışlar içersindeyim.Değişik insanlar,mekanlar..Bazen kalabalık bir ortamdayım,konserde,sinemada..Kalabalığa içtenlikle katılmak,uyum sağlamak istiyorum.Kah gülüyor,kah hüzünleniyorum.Kalabalığın arasından sessizce sıyrılıp özüme dönüyorum.Bazen deniz kenarında buluyorum kendimi.Hafiften bir meltem esiyor,gözlerim ufka öylece dalıp gidiyor.Ruhumu dinliyor,dinlendiriyorum kıyıya vuran dalgalar eşliğinde..ve gözlerimi açıyorum..umarsızca..Herşey aynı..Hayat duy sesimi,göster mucizeni.
annem derdi nereye gidersen derdin de seninle gelir..öyle perişan olur ki insan kalabalıklar içinde akar gözyaşları..bazısı bakar geçer..bazısı üzülürr..bazısı sadece merak eder kalabalığı aldırmadan akan yaşları..keşke haykırabilse insan o an herşeyi..yıllar geçer..yara kabuk bağlar..kaldırır atarsın o yarayı..bakarsın izi kalmış..küçük bi bebek doğar..taparsın ona ..kanındır canındır...herşeyi unuttun sanırsın..bi de bakarsın ki...onu bebeğin yaşı kadar görememişsindir..bebek bile değildir artık o...abla olmuştur kimisine göre...kapılırsın yemiden hayatın akışına..herkes çizmiştir hayatının yönünü..evli evine köylü köyüne...