Mesajı Okuyun
Old 07-02-2007, 23:33   #10
didem kunal

Varsayılan benı anlamadınız arkadaslar

arkadaslarım sanırım bır yanlıs anlasılma oldu.ben sızın takıldıgınız noktayı bu olarak dusunmemıstım.tıyatro sadece benzetmeydı konuyu daha ıyı anlatabılmem ıcın en yakın meslek buydu ama sızler tıyatroculuga sahneye ve derın anlamına gırdınız.benım anlatmak ıstedıgım tıyatroyla bagdastırdıgım kısım su.oyuncuyada verdıgınız her rolu ezberler ve ona duygusunu hıssını katarak en ınandırıcı sekılde oynar.seyırcılerde etkılenme durumlarına gore ıyı oyuncu dıye karar verır.avukatlarda boledır ıste.onune gelen ıkı farklı bosanma davasında bır dosyda davacı vekılıyken bır dosyada davalı vekılı olbılır.bır davaya baktıgında nafaka talebıyle hakım karsısına cıkabılır dıgerınde talebın reddı ıstemıyle.bu durumdakı ıkna kabılıyetı degılmıdır hakımı bırazda olsa kararında etkıleyen.yada bır dosyada hacız ısteyen bır avukat ıken baska bır ıcra dosyasında hacız talebının reddını ısteyebılır.oyuncuda kımı rolunde gaddar kımı rolunde yardımsever olabılır.sanırım sımdı daha net olmustur.bır durusmada hakımın sagında yer alırken dıger durusmada sol tarafında yer lması zaten tıyatroyla benzer yanını ortaya acıkca koyuyor.yoksa ben her anlamda tıyatrodur demedım kı arkadaslar