Mesajı Okuyun
Old 26-08-2006, 14:48   #16
A_Ü_H_F

sayın pia.ben ankara hukukluyum ve bundan gurur duyuyorum.sanırım bu konuda övünmekte de haklıyım.cebeci kampüsüne gelirseniz siyasal öğrencilerinin ne kadar farklı bir tavır takındığına şahit olursunuz.neden mi?çünkü kamu kuruluşlarının her bölümünde mezunları var.adamlr haklılar.çünkü farklı bir eğitim var.haa bende ankara hukuklu olarak övünürüm.neden övünmeyim kii.benim selçuk,Atatürk,anadolu,doğuz akdeniz,çankaya,istanbul ve marmara hukukta okuyan arkadaşlarım var.ve ben hepsiyle görüşüyürom.ve o üni.lere kesinlikle tek bir kötü laf etmiyorum.nedeni gerçekten kişisel başarıya inanmam.ama yani herkesin hayalinde en iyisi vardır değil mi?hangi hukuk fakültesi öğrencisi ANKARA HUKUK'u tercih listesine eklemedi.hem ayrıca okulumuz ANKARA HUKUK MEKTEBİ olarak 1925 yılında ATATÜRK'ümüz tarafından açıldı.ATATÜRK'ün okulu yani.cumhuriyetimizin ilk üniversitesi.ayrıca yani şu an hukuk fakültelerinde okunan kitaplarının çoğu bizim ANKARA HUKUK'un hocaları.yani düşünebiliyomusunuz ne büyük bir hikmet bu.yani kim böyle bir ortamda böyle hocalardan ders almak istemezki.yani eğer arkadaşlar yanlış anlamazsanız sizleri okulumza davet ediyorum.beni bu adresten bulabilirsiniz.istediğiniz derse konuk olarak girebilirsiniz.üniversiteye hazırlanan arkadaşlarda benle irtibata geçebilir.okulumuzu tanıtabilirim.sayın pia,amacım sizle atışmak kesinlikle değil.amacım kendimi anlatmaktı.okulumuzun,cumhuriyetimizin 6 ilkesini temsil eden,6 sütunlu kapısı bile insanı büyülüyorr.düşünsenize ATATÜRK bir zamanlar bu okulu açmış.veya benim okuduğum sınıfta AHMET NECDET SEZER,bülent arınç,yüksek mahkeme hakimleri okumuş.ben bu forumda AÜHF ile ilgili yukarıda birkaç cümle yazdığım için üzgünüm.çünkü bunları anlatmadım.yani işin asıl felsefik boyutu bu sayın pia.yeteri kadar açıklamada bulunmuşumdur umarım.