Mesajı Okuyun
Old 07-04-2010, 20:26   #16
Ahmet Coşkuner

Alıntı:
Yazan Admin

* Site sahibinin isminin/adresinin/telefon numarasının bu kadar açık olmasını önermem, günlük birkaç bin ziyaretçi alıp, gece yarısı cep telefonlarınız çalmaya başladığında beni hatırlarsınız. Zaten site sahibinin 2 yıl sonra siteyi devretmeyeceğinin de bir garantisi olmayacağına göre, güvenilirliği bu şekilde kazanmaya çalışmak yerine kullanıcıların içini rahatlatacak bir site/üyelik sözleşmesi vs. hazırlamanız özellikle avukatlar açısından daha rahatlatıcı olabilir.

Haklısınız , bu konuda da söylediklerinizi özenle değerlendireceğim.

Alıntı:
Yazan Admin

* Sitenin "avukatların reklam sunumu" özelliğini tekrar değerlendirmenizi öneririm, avukatların reklam yapması yasaktır, dolayısıyla avukatlara hitap eden bir sitede böyle bir özellik olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Reklamın avukatlık etiğine aykırı olduğunu geç öğrendim, ilk güncellemede kaldıracağım

Diğer önerileriniz için de teşekkür ederim. Sistemin gelişimi sürecinde sorularıma yanıt vermesini, bana önerilerde bulunmasını çok sayıda avukattan rica ettim ancak tek bir geri dönüş bile olmadı.

Ücretsiz MS office ortamında access gibi programlarda hazırlanmış ücretsiz kayıt araçlarını indirip inceleyerek ortaya çıkarabildim sistemi. Haliyle ilk etapta değiştirilmesi düzenlenmesi gereken yerleri ortaya çıkıyor. Bekliyordum bunu, ve inşallah sizin ve meslektaşlarınızın önerileriyle daha güzelleşmesi için elimden geleni yapacağım.

Sistemi bütün meslek dallarının kullanımına açmak, ortak bir döküman havuzu hazırlamak da bir alternatifti, ancak sistemi sadece avukatlara odaklayarak avukatlar için maksimum derecede kullanışlı bir sistem ortaya çıkarmaya çalıştım.

Bütün mesleklere adapte olacak bir sistem elbette mesleklerin birçoğunun kayıt tutma ihtiyacını yeterli oranda karşılayamayacaktı, işte bu yüzden yarım yarım bir çok mesleğe hizmet etmek yerine, avukatlar için kusursuz olması için uğraştığım tam bir sistem oluşturmayı yeğledim.

İnşallah bilgim ve zamanım el verir de, diğer meslek gruplarına da destek olabilmek için benzer çalışmalarda bulunabilirim.

İyi çalışmalar dilerim.