Mesajı Okuyun
Old 05-04-2010, 22:58   #9
Admin

Sayın Ahmet Coşkuner,

Alıntı:
Yazan Ahmet Coşkuner
Şu anki planım barolarla irtibat kurmak. Bu süreçte de web sistemi açık kalacak ancak hukuki vasfı ve güven verme yetisi olan barolar gibi ciddi kuruluşların himayesinde yayın yapılırsa eğer, çok daha fazla avukatın iç rahatlığıyla dosyalarını emanet edebileceğine eminim.
Size kötü haber vermekten nefret ediyorum ama baroların veya benzer kuruluşların projeye ilgi göstermesi de çok kuvvetle muhtemel değil maalesef. Elbette siz gene şansınızı o mecrada da deneyin ve umarım ki ben yanılırım ancak görüşüm, kendi başınıza kendi yolunuzdan gitmek konusunda ısrarlı ve sabırlı olursanız başarı şansınızın daha fazla olacağı şeklinde.

Size naçizane önerim doğru bildiğiniz projenin arkasında durmanız, çabuk hayalkırıklığına uğramamanız ve sabırlı olmanızdır. Dünyanın en iyi projesini dahi yaratsanız ilk gün tek ziyaretçiniz sadece siz olursunuz, ilk aldığınız mesaj mutlaka bir eleştiri olur, ilk kullanıcınız aynı zamanda ilk şikayetçinizdir, ilk teklifiniz reddedilir, ilk başvurunuz geri çevirilir, ilk duyduğunuz görüş "yürümez, uğraşma" olur. Bir projenin yürüyüp yürümeyeceğini ise aslında proje fikrinin parlaklığından ziyade projeye olan bağlılık, inanç, azim, sabır ve tutku belirler.

(Tekrar) sabır ve başarılar diliyorum!