Konu: ayrılamam
Mesajı Okuyun
Old 17-02-2015, 18:02   #1
konuk3454

Varsayılan ayrılamam

Merhaba ;
10 yıldır beraber olduğum 4 senedir evli olduğum bir eşim var eşimden 9 yaşında bir oğlum var.nikahımızı oğlumuz okula başladıktan sonra yaptık.eşimden 7 yaş büyüğüm annem ve babam vefat ettiler 3 erkek kardeşim de kendi hallerinde ve bana evliliğim boyunca hep zarer verdiler. abim evime girip altınlarımı ve paramı gasp ettiği için hapiste. eşimle evliliğimizde sürekli sorunlar yaşıyoruz genelde evde vakit geçiririz ama o sürekli arkadaşları ile gezer açııkca söylemese de hep hayatında geçici ilişkileri olduğunu bilirim Doğrusu pek sevgi dolu bir evlilik yaşamadık Eşimle birazda düzgün biri olduğu için ona sığınmak için evlendim sevdim ama oğlum olduktan sonra tek ilgi odağım oğlum oldu.Biliyorum ki o da oğlumuz için benimle hala evli aramızda özel olarak da çok birşey kalmadı. Ailesi olan ilişkimiz de üstünkörü devam etmekte. gidecek yerim olmadığı için eşimle evli kalmayı tercih ettim.açıkcası çalışıp evin ihtiyaclarını giderir herhangi bir kötülüğü yoktur bana ve oğlumuza karşı ancak evde iki yabancıyız artık Eşim 4 aydır biri ile beraber ve bu sefer sanırım aşık oldu Başka kadınla başka hayaller kuruyor.Her zamanını onunla geçiriyor kanıtlayamıyorum ama biliyorum. yaşım gereği beni yanına yakıştırmıyor sanırım. Bu nedenle bana boşanmak istediğini evden çıkmama gerek olmadığını kiramı ve masraflarımızı mahkemenin uygun görüdğünün fazlasıyla karşılayacağını söylemekte Daha önce boşanmaktan hiç bahsetmezdi ama simdi biliyorum ki boşanıp diğer kadınla evlenecek Bu nedenle gelecek kaygısı taşıyorum Şimdi verdiği sözleri tutmazsa diye. eşim çok sakin ve iyilikle halletmek istiyor ama ben ona sürekli bağırıyorum sinirlerim bozuk boşanalım dedim ama istemiyorum.adımıza kayıtlı mal varlığımız yok.boşanmak istemiyorum. Çaresizim .. diğer kadını bulup onu rezil edeceğimi söyledim ama inkar ediyor ilişkisi oldugunu... Avukat tutamam Boşanmak da istemiyorum Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim... Geçim konusunda onun insiyatifine kalmak istemiyorum Bir mesleğim yok yaşım 42 ... sosyal yardımlar yetersiz... Velayetin bende kalması konusunda sıkıntı yapmayacağını ama istediği zaman oğlumuzu görmeyi istediğini söylüyor. Diğer kadına dava açabilirmiyim ve cezası ne olur ?
Lütfen Bana olasılıkları yazarmısınız ?
Teşekkürler ...