Mesajı Okuyun
Old 01-01-2013, 13:02   #5
Konuk

özlem hanım delil ve tanıklarımı sunabilecek zamanı kaçırdım ben bahsettiğim gibi eski eşimle ayrı şehirlerdeyiz dava ____da görülcek ben ise ____ deyim.celp gelene kadar zamanım doldu hak kaybına uğradım şimdiki düşüncem ise duruşmaya katılmayıp hakkımda arama kararı çıkıp gidip ifade vermek bunuda danıştım avukatlarıma gerekse polislerimize duruşma sırasında karar alınmicanı ve benim ifademi bekliceklerini söylediler..şimdi ki korkum budur ben olmadan karar alınırmı onun getirdiği yalancı şahitler ama benim 2ci duruşma gerçekleşirse getireceğim şahit onun için geri çekilmesine sebep olacak..birde şöyle birşey sölemek istiyorum sürdüre gelen darp mahkememiz var bu mahkeme velayet duruşmasında göz önünde bulundurulmazmı sonuçta kızımın babasıyla babaannesi aynı ecde kalmakta ve şöyle birşey daha var boşanırken anlaşmalı bitti yaşanmış şeyleri ozaman ortaya koymayıp aradan sene geçtikten sonra koyması bana saçma geliyor sanırım buda hukuken hoşgörüye tekabül ediyor mağdem biliyordu ozaman niye diretmedi anlaşmalı boşandı yanlışmıyım özlem hanım..lütfen yetersiz olduğum konularda bilgilendirin beni...teşekkür ederim şimdiden..