Mesajı Okuyun
Old 22-10-2012, 12:00   #22
Av.Suleyman.Karadag

Alıntı:
Yazan AV. SERAP OĞUZ
Meslektaşım Av. Süleyman Karadağ'ın 25.09.2012 tarihli duruşmasına saatinde giremediği için İzmir Barosu Başkanlığı Avukat Hakları Merkezi'ne başvuruda bulunması üzerine, İzmir Barosu Avukat Hakları Merkezi Avukat Dayanışma Grubu listesinden görevlendirildim. Meslektaşımla birlikte konu hakkında tutanak tanzim edilmiştir. Söz konusu tutanak aslı meslektaşımda olup sureti tarafımda bulunmaktadır. Av. Serap Oğuz.

Serap Hanım;

Öncelikle yardımınız için size tekrar teşekkür ederim. Fakat yanlış anlamaya mahal vermemek için şuhatırlata da yapmak isterim.

Benim İzmir Barosu'na başvduğum ve yardım alamadığım olay sizin bahsettiğiniz tarihten tam 1 hafta öncesine dayanmaktadır. Bununla ilgili yazıl müracata da bulundum ve elimdeİzmir Adliyesi AdaletKomisyonu'na verdiğim ve tek başıma imzalamak zorunda kaldığım tutanak da mevcut. Dilerseniz size bututanağın örneğini de gönderebilirim.

Bu olayla ilgili görevlendirme yapılmasını kendisinin kabul etmediğini İzmir Barosu Genel Sekreteri Av. Mahmut Dikmen bizzat bana söyledi ve bunu söylerken yanımızda yine İZmir Barosu Yönetim Kurulu üyeleri Av. Özkan Yücel ve Av. A. Haşim Öztürk bulunmaktaydı.

Keşke seçim kaygısıyla benim anlattığım şeyleri yalanlamak gereği duymadanönce konunun detaylarını bana sorma gereği duysaydınız.

Şu bilgiyi de vemek isterim ki İzmir Barosu bahsetiğim konu ile ilgili halen hiçbir girişimde bulunmamıştır.