Mesajı Okuyun
Old 07-03-2013, 11:50   #14
Secil0989

Mustafa Bey benzer bir olay için dava açmayı düşünüyoruz.Fikir olması açısından aynı dilekçe suretlerinden bende rica ediyorum.TEŞEKKÜR EDERİM
Alıntı:
Yazan Mustafa BARAN
Konu ile ilgili olarak tüketici Mahkemesinin bulunmadığı yer mahkemelerinde Tüketici Mahkemesi sıfatıyla Asliye Hukuk Mahkemesine dava açacaksınız. Ayrıca şu anda kesilen paralarla ilgili olarak Mahkemede konu ile ilgili işlem yapılmasını isterken Tedbir kararı talepli açın mahkeme resen bloke işlemini kaldıracak olup maaşını normal alacaktır. Bu arada Banka halen bu konu ile ilgili olarak ıskarcı tutum ve davranışıyla ilgili olarak maaşın tamamına bloke koyuyor ise ayrıca Cumhuriyet Başsavcılığına banka görevlilerin kendilerine tanınan yetki ve nüfusunu kötüye kullandığı şeklinde şikayet eden. Çünkü kimsenin parasının tamamına bloke konulmaş yaşam evrensel olup fizyolojik olarak yaşamak için insanın nakide ihtiyacı vardır düşünün onun ailesi ve çocukları mağdur oluyor bu yüzdende ayrıca şikayet eden. ayrıca dilekçe konusunda yardım isterseniz size ayrıca dilekçe sureti gönderirim görüşmek üzere kesinlikle davanızı kazanırsınız Keza bunun dışında toplam kesilen paranın tamamının yasal faizi ile birlikte istemeyide ihmal etmeyin geçmiş olsun her zaman yardıma hazırım.