Mesajı Okuyun
Old 21-05-2010, 16:42   #6
orhan oğuz

Karar mahkeme kararını verdi avukat dışarı , itiraz edecek oldu neler geldi başına neler

1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ DEDİKİ , sulh ceza mahkemesi iyi yapmış , ben olsam bende atarım. zaten o avukat benim karşıma gelsede şöyle gerine gerine birde ben dışarı atsam. ne demek efendim ayağa kalkmamak, mahkemelerde bacak bacak üstüne atılmaz ya... o zaman ayağa da kalkılacak... şmdi izin verirsek buna yarin tepemize çıkar bu avukat milleti... top yekün bunlara haddini bildirmeli...

salondan attılar üstüne bir de müdafilikten attılar aney ....
ben bu avukatı beğenmedim dedi bayan kadı... bana daha halim selim bir avukat gönderin ey baro.... yoksa onuda atarım haa...

yakında barodan atar bu mahkemeler bizi ... bu avukatları değiştirin ... bunlar bzim tekerimize çomak sokuyorlar haaa...

nasıl olsa sahip çıkan yok at gitsin.... itiraz etse kime gidecek yine bizim çöplüğümüzde debelenir durur...

gerçekten ya mahkeme bir avukatı avukatlıkan çıkarsa ne olur.... kime itiraz edilir. bilen varmı...

şakası şukası iyide ne olacak bu avukatların hali...

Adalet Bakanlığının ismini değiştirdik zahir ... Hakim ve Savcılar Bakanlığı oldu... oradan umut yok...

Barolar birliği malum , sadece adı var, namı yok ...

Meslektaşlar diyor ki , bu bizim ne işimize yarayacak ...

kardeşim olaya böyle baktın mı senin avukatlık yapman ne işe yarayacak...

kendi hakkını savunamayan avukata ne denir ben bilemedim....

[/quote]