Mesajı Okuyun
Old 07-02-2007, 02:55   #9
tunak

Varsayılan su gibi aziz olalim mi

simdi,, ahu ablamin parmak bastigi nokta fevkalade muhumdir, iddia ediyorum ki turkler su isteyemez,, hayir guveniyorum telaffuzuma diyen nice er kisiler dahi bu konuda sinifta kalmis, pasa pasa drink, yok efendim,, wotr, o da mi olmadi wo tir, begenmedilerse wader, wadr, wudr, vs gibi bissuru cok bilmislik dolu kivrakliklarla sonuca gitmeye calismislarsa da sonuc sifira sifir elde var sifir la kaybedilmistir,, hayir kendi isini kendi hallet sozu burda en cok su icin Turke bicilmistir die dusunuorum , 7onlardan biri olan bendeniz de 7 ay orda bilfiil bu adamlarla istirak halinde olsam da sonuc yine malumunuzdur,, calistigim donemde" ki hiltonda animatorlukle mesguldum" en fazla sorunu da burdan cekmis bulunmaktayim, oyle ki restaurant da ki garson kizlarin hepsi,, buna suratsiz barmenleri, busserleri vsyi de katiyorum en cok su isteyisime gulerdi,, bu durumda olum hadi siz isinize soylemini tutturmama neden olurdu tabii,, hem canim sorun ben de diiilki,,,

simdi bu yaziyi burda gorunce icime su serpildi,, ayni sIKINTIYI ceken akdeniz agizli turk arkadaslarim da ayni dertten muzdaripdi, simdi kimse kalkip da bana bak bi de sunu dene,, bunu kesin anliyolar demesin,,, tatbik etmedigim yontem , usul vs kalmadi,,, yapabilen er lerin onunde saygiyla egilirim,, o kadar,, yoksa dilimi bi bardak su icin sekilden sekile sokacak sonra da isaretlerle anlatmayi sececek diilm yeniden,, hem oralarda kola daha ucuz canim,, tercih sebeblerimden biri de oydu tabi,,, o zaman gelin biz suyu isteyemeyen arkadaslar su gibi aziz olalim!

yazimiz budur bitmistir, saygilar sunarim...