Mesajı Okuyun
Old 07-02-2017, 07:51   #1
Konuk

Varsayılan başka bir kadın sebebiyle evi terk eden es hk

merhaba ,
eşim 1,5 yıl önce başka bir kadınla ilişkisini öğrenmem sonrası evi terk etti giderken birlikte yasadığımız evin kirasını ve masraflarını karşılayacağını 2 çocuğumuzu mağdur etmeyeceğini söylemişti .evi terketmesinin ardından masrafları karşılamamış kiramızı ödememiş ve bizi cok ciddi maddi sıkıntıya sokmuştur .çalıştığı kurumdan aldığı maaş 2,500 tl olmasına karsın bodroda bunu asgari ücret olarak göstermektedir .kendisi boşanma için benim başvurmam konusuda hep ısrar etmekte kendisi mahkemeye başvuruda bulunmamaktadır .1 ay önce kızımız onun evine gitmişti ve hasta olduğunu söyledi kızımın yanına gittim o esnada eimde eve geldi bu eve gelemezsin jangi hakla geliyorsun diyerek bana hakaretlerde bulundu bende kendisine kızımın hastalığı için geldiğimi ayrıca nikahlı karısı olduğumu beyan ettim bunu üzerine kendisi boğazıma sarılıp beni öldürmeye teşebbüste bulundu kızım beni kurtardı bu olay sonrası dr dan rapor aldm ilgili makamlara başvurdum ama hiç bir şey yapılmadı kızım da bende pisikolojik sıkıntılar yasadık kızım ruhsal problemler yasıyor ben hem maddi hem manevi sıkıntılar yasıyorum .nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmalıyım bilemiyorum .yol gösterip yardım ederseniz cok sevinirim.