Mesajı Okuyun
Old 14-08-2010, 15:29   #91
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
...Başlangıçta Dernekleşmenin daha uygun olacağı, asıl amacın Vakıf olması gerektiği ve bu uğurda çalışmalara başlanması ittifakla kabul edildi... Diğer konularda ise; Sayın Admin tarafından, yeri geldikçe sanıyorum aydınlatıcı ve bağlayıcı açıklamalar yapılabilecektir.

1 yıldan az zaman önce Sayın Av. Mehmet Saim Dikici'nin, THS bünyesinde bir nevi "nabız yoklama" mahiyetinde başlattığı girişimden her nedenseyeni haberim oldu. Sanıyorum Sayın Admin'in öncelikle ele aldığı projelerin engel teşkil etmesi ya da yeterli zeminin henüz oluşmaması nedeniyle kısa vadede vakıflaşma, uzun vadede dernekleşme amacı taşıyan bu proje konusunda bir süredir sesizlik hakim.

Ben de, dernekleşme projesi kapsamında ve dahi özveriyi, samimi paylaşımı ihtiva eden her projede etkin görev alarak başlangıçtan itibaren elimden geleni yapmaya hazır olduğumu belirtir, şimdilik fikri anlamda emek veren ama ileride tahmin edilemeyecek şekilde emeklerinin geçeceğine inandığım, katkıda bulunacağını ifade eden herkese teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla..