Mesajı Okuyun
Old 04-03-2007, 00:08   #16
ibrahimkovanci

sayın BÜYÜKAVCI "Bu ifadenin tehlikeli olduğunu ve mağduriyetlere yol açacağını soyut olarak belirtmişsiniz.Kişi hak,hürriyetlerine en derin şekilde etki yapan kanunda "virgül" dahi hatalı olamaz demişsiniz." demişsiniz ve merak ettim acaba nerde yazmışım bunu banada gösterirmisiniz ben rastlayamdım da yukarıda VİRGÜL İFADESİNE ha tabi sizin bir deyiminizle buraya mı ulşacagız acaba? hani tckda yorum yoluyla birşeylere ulşamaktan bajsetmişsiniz ya yoksa bu benim "virgül" ifademede mi yorumla ulaştınız ha bak yorumla değişiklik burda doğru olabilir ancak tck da bunu yaparsanız tck hakimlerin insiyatifine kalmış olur bu da size göre değil ama nacizane bana göre acı bir durum olurdu... neyse sayın büyükavcı hata hatadır bunu tekrar belirtiyorum hukukçu olarakta hep vurguladığım sözü tekrar söyleyeyim asla ve asla kişi hürriyetini konu edinen hatada küçüçük! dahi olsa savunma yapmam imkansız eger bunu savunursam (hani olurda birgün) sizde bilinki ben hatadayımdır ve tckda ki savundugum hata küçükte olsa bunu benim savunmuş olmam küçük degil kocaman bir hatadır...ve sizin kıyametin kopmasından haberiniz yok ise eger bununda mı hatası bende!...
saygım tüm hukukçulara ve diğer insalara sonsuzdur...