Mesajı Okuyun
Old 20-11-2012, 01:47   #1
CARESİZ

Varsayılan Yanliş Teshis/İlaçların Başka Organlara Ve İşlevlere Zarar Vermesi

benim 5 yaşında bir oğlum var ve doğduğu gunden bu yana surekli hastanelerdeyiz farklı farklı unuversite hastaneleri gezdik bir sonuç alamayınca ankarada ---- tıp fakultesine yatışını yaptık 4 yıldan beri kistik fibrozis tedavisi göruyor oğlum bu sureç içnde bir cok hastalık daha meydana cıktı böbrek yetmezliği gelişim geriliği işitme kaybı konuşma geriliği ws bir suru hastalık ama geçengun bana dedilerki sizin cocuğunuz kistik finrosiz hastası deyil ilaçlarını kesiyoruz bende peki hocam bu cocuğun hastalığını dediğim de bizde bilmiyoruz cevabını aldım peki hocam bu cocuk 4 yıldan beri bu tedavisi olmayan hastalığın akciğer hastalının tedavisini göruyor ve bobrekleride sağlam iken iflas etti ve bundan bir sonuç alamadık dediğim de bana dedikleri laf bizim veriğimiz ilaçlardan biz zarar gördumu bu cocuk yok hayır demekki sorun yok bende hocam bu zamana kadar bu ilaç ların 1 faydasını görmedim zaranınıda bilmiyorum varmı yok diye ne olacak peki terslediler beni boynumuz bukuk caresiz bir şekilde çare aramaya başladık bize bir yol yordam gösterin yıllardır ne malım varsa hepsni bu hastane yolunda harcadım evimdeki beyaz eşyaya kadar herşeyi sattım cocuğumun tedavisin için ama bir sonuç alamadım maddi durumum da yok cocğumu hastanelere göturecek durumum da yok gece gunduz uyku girmiyor gözume surekli cocuğuma bakıp ağlyorum cok caresizim her geçen gun cocuğumun ölumu izliyorum