Mesajı Okuyun
Old 24-04-2010, 20:30   #89
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan genc_mudur24
tabikide işimizin stresi işimizi yapmamamızı gerektirecek bir bahane olamaz.ancak biz en azından sizlerden hoşgörü bekliyorsunuz , çünkü icra dairelerinin durumu ortada.dışarıdan icrayla ilgili sorunları bilmeyen birinin bunları yazması beni üzmez ama bir avukatın bunları yazması beni değil bütün icracıları üzer.ayrıca işi bir adım daha ileriye götürüp yazdıklarımı saptırmanıza gerek yok.eğer sizler bizi zan altında bırakacak eleştirilerde bulunursanız ona görede cevabını alırsınız.sizin mesleğinizde işini kötü niyetle yapan hiç mi meslektaşınız yok.ben size hiç düşünmeden birçok örnek verebilirim.bizim mesleğimizde olduğu gibi sizin meslektede çürük elmalar vardır.bir şey daha siz benim yazdığım yorumdan sadece bir kısmını ele alarak yorum yapmışsınız.yorumun genelini okuyup (şikayetle ilgili olanları) ona göre yorum yaparsanız sevinirim.

Saygılarımla.

Yazdıklarımın hiçbir cümlesinde genelleme yoktur, icracıları zan altında bırakacak hiçbir eleştiri de yapmadım, sadece sizin yazdıklarınızı yorumladım. Benim başka söyleyeceğim bir şey yok.