Mesajı Okuyun
Old 27-08-2015, 00:27   #1
KONUK GEBE

Varsayılan Çocuklarim Ve Benim Haklarim

Değerli Yetkili, daha önce sorunum için burdan size yazıp barodan avukat atanıp devam eden bir mahkemem olduğunu belirtmek isterim. konu babalık davası- evlilik dışı olan bir çocuk ve baba başkasıyla evli, ilişki öncesi bana bir sürü mutsuzum ayrılıcam vaadler sonradan ortaya çıkan bir sürü yalan 5 yıl sonucu bir çocuk şahsın evliliğinden 2 oğlu var özet bu.. fakat son durum babalık davası sonucu baba bize tekrar dönüp bir sürü pişmanlık sergilemeleri biz çocuğumuz için kopamayız bir aileyiz tavırları yine baskıcı bir tavırla beraber olması ve çocuğumun babası çocuk için derken şuan 2. bir hamileyim ve şahıs hamile kalınca yine terk etti sebebide çok zengin olduğu için para pul koparma derdim olduğunu düşünmesi... ben bunun neresinden nasıl anlatayım ki.?? kısaca sorum bu vakde kadar sade babalık davası açmıştım fakat şimdi gerçekten yapabileceğim ve alabileceğim maddi manevi kendim ve çocuklarım adına bütün haklarımızı öğrenmek istiyorum. şuan 3 aylık hamileyim haberlerde duymuştum fakat doğruluğu nasıl yapılır bilemiyorum böyle gebeyken ortada bırakması çocuğu doğurmak istiyorum diye maddi yardımı kesmesi hamile halimle ve 20 aylık oğlumla ortada bırakması için hamileyken şikayet etme hakkı duymuştum doğruluk payını ve başta belirttiğim gibi çok zengin olduğundan çocuklarının yaşadığı lüksü benim çocuklarımın yaşayamayıp babasız bırakılmasıyla ilgili haklarımı hatta mirasdan faydalanmamamız için yapabilecekleri benim almam gereken önlemleri lütfenn sizden rica ediyorum Allah rızası için paylaşın.. çünkü şu saatten sonra amacım sadece o şahıstan maddi haklarımı koparıp çocuklarımla iyi güzel düzgün bir yaşantı kurmak.. utanmadan 5 yıl boyunca zoraki başlattığı bir ilişki ve 5 yıl beni işimden ailemden sevdiklerimden edip kendine deli gibi aşık edip hamile kaldım diye çekip gidişi sonra tekar dönüp 2.kez gebe bırakılıp sonra yine terk edilişim ve maf olan bir hayatım ve birde bu halde karnında bir çocuk birde kucağında 20 aylık bir çocukla bir bayan ne yapabilecekse parasız bırakılışım lütfen Allah için soruyorum ne yapabilirim şuan?.. işte bunlar için gerçekten şimdi maddi haklarım için uğraşmak istiyorum. ah birde bu yaptıklarından dolayı ceza alma durumu olsa ne kadar süper olurdu ama işte malesef yoktur eminim.. benim elime o fırsat 5 yıl önce beni mecbur bırakıp sahip olup ardından dövdükten sonra açtığım davada ceza alcakmıştı ben bunu bilmiyordum sonradan öğrendim ama o zaman mahkeme öncesi gelip beni tekrar güzel bir şekilde kandırmış eğer ben davayı çekmeseymiştim kesin ceza alıyormuştu tabi sonradan öğrendim ama iş işten geçti ve aynı aptallıklarımla 2. çocuğa dayandım lütfen yardım edin ayrıca bulunduğum yerde 2 avukata gittim ve toplum dışı konular olduğu için 2 side bu mevzular hakkında çok bilgileri yoktu hatta 2 side çok farklı şeyler söyledi. bu kadar utanç konusu durumları herkesle paylaşamıyorum rica etsem avukat bulmam konusunda destek olabilirmisiniz birde daha önce bana avukat atandığı için şimdi yeni davalar için tekrar atanma şansı varmı? cevaplamanız konusunda rica ediyorum. bu hakkı verdiğiniz için ayrıca çok teşekkür ediyorum. bu siteyi kuran ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. bu arada yaşım 31 şahısla ilk başladığımda 27 idi şahıs 48 şuan.. istanbul avrupa yakasından yazıyorum.. Saygılarımla