Mesajı Okuyun
Old 04-02-2007, 17:46   #23
suskun_juliette

insanoğlu bu...gün geliyor birilerinin her şeyi vazgeçilmezi oluyorsun..gün geliyor vazgeçilebilir kılınıyorsun...daha önce hiç tanımadığın insanları ömrüne canına katıyorsun onlar da aynı şekilde...ama bir bakıyorsun canından ediliyorsun..sırt çeviriveriyorlar birden..ve sen...biliyorum gideceksin...ben kime sarılacağım beni hangi kollar seninki gibi sadakatle saracak?ah söyle hangi eller beni uçurum kıyılarından kurtaracak.sensiz dünyanın yaşamanın nefes almanın ne manası var?her nefes bir hasret ...her adım sensizliğin dibine doğru bir çekiliş...isterse binlerce kez düşeyim yıkılayım kahrolayım ama sen ol yanımda..her zamanki gibi sana sarılınca her şeyi unutayım....nereye gidersen götür beni de...isterse cennet olsun isterse cehennem...sen ol ömrümce yanmaya razıyım..sen benim yaşam kaynağımsın...herkes gidiyor bak..sen de gitme..ve biliyorum sen gidersen dönüşün olmayacak..bir avuç toprak mı kalacak senden bana yadigar..yapma!beni de götür ister ölüm olsun ister yaşamak...umrumda değil ayrılıklar ne de aşk..sen ol yanımda..yalvarırım bir an çnce iyileş..senden gizli gizli ağlamaktan yoruldum...nolursun bu son olsun..üçüncüye asla dayanamazsın senyalvarırım bırakma beni burda dünya denilen zindanda bi başıma..yaşamak haram..ölmek helal..zalim dünya hoşçakal....