Mesajı Okuyun
Old 02-01-2007, 15:06   #4
ragıp

Sayın xxxx
bu basit bir yazım hatası değil ne yazık ki. Kusura bakmayın ama özellikle forumda yazdım. Diğer iletilerinizde de aynı hataları tekrar ediyorsunuz. MSN den kaynaklanan yeni bir moda var. v lerin yerine w, b yerine p, iyi yerine ii..... gibi. Hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisi olduğunuz için bunları yazdım. Sanırım dava dilekçeleri yazarken bu tartışmamızı hatırlayıp, özen gösterirsiniz. Kastım kişiliğinize ilişkin değil.
1- A bankasına verilen evrakların B bankasına geçmesi mümkün değil. Aksi durum, yetkililer açısından görevi suistimal olur.
2-Nufus sureti ikametgah gibi belgelerin geçmesi ise bir hüküm ifade etmez. Kredi sözleşmesinin bankada imzalanması gerekmektedir. Bankaların kredi sözleşmeleri matbudur. A bankasında imzalanan kredi sözleşmesinin B bankası tarafından kullanılması mümkün görünmemektedir. Ancak, banka müdürü kredi sözleşmesinin baş sayfasını atarak, son sayfasını, yani imza olan sayfası kullanmış olabilir. Bu da pek mümkün değil. Zira borçlu ile birlikte kefil ve banka tarafından da imzalı olması gerekir.
3-Yakınınız derhal bankaya gidip, kredi sözleşmesinden bir örnek istesin. Banka bunu göstermek zorunda.
Eğer bunlar gerçekleşemezse, derhal ihtara yanıt verin ve sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunun