Mesajı Okuyun
Old 08-10-2008, 23:53   #14
keremyilmaz33

Saygıdeğer meslektaşım, öncelikle maruz kaldığınız tatsız durum için üzüntülerimi dile getirmek istiyorum, geçmiş olsun. Bu tür durumlarla muhakak ki bir çok meslektaş karşı karşıya gelmiştir. Burada ki en büyük problem genç polis memurlarının konuyla ilgili bilgisizlikleri ve kolluk görevini içlerine sindirememeleridir, tabii ki Barolarında bu konuda yeterince aktif ve müdahil olmadıklarını düşünüyorum. Birkaç defa benim de başım buna benzer olaylar geldikten sonra artık böyle durumlarda kolluğa sert çıkmaya başladım, fakat yeterince stresli bir mesleği ifa ederken birde polislerle tartışmak zorunda kalmak ne kadar sağlıklı bilmiyorum. İsmini vermek istemiyorum ama İstanbul'da ki bir ilçe emniyet amirliğine her girişte GBT sorgusuna tabi tutulmak isteniyorum zamanımın darlığı nedeniyle baro yöneticilerine sözel olarak durumu ifade edebildim, ama Emniyet nezdinde herhangi bir girşim yapıldığını zannetmiyorum, kaldı ki durumdan müzdarip bir tek ben de değilim. Olaylar hep bir kaç memurun işgüzarlığı olarak gösterilmek isteniyor. Saygılarımla