Mesajı Okuyun
Old 28-05-2008, 13:13   #16
supernatural

Alıntı:
Yazan Av. Ali Özcan
Sayın tobaccoexper,
öncelikle sigarayı uyuşturucuyla bir tutttuğum sonucuna nasıl ulaştınız bilemiyorum ama eğer bir tutsaydım devletin bunu tamamen yasaklamasını canı gönülden desteklerdim.

takip edebildiğim kadarıyla dünya sağlık örgütünden bilim adamları; sigara için ayrılan özel odalarda belli bir zamandan sonra insanlar için son derece zararlı canlıların türediğini ve her ne kadar havalandırma sistemi iyi de olsa bu odaların hem sigara içen hem de içmeyenler için tehlike oluşturabileceğini açıklamışlardı. o yüzden böyle odalar da yasaca kabul edilmedi diye biliyorum...

Alıntı:
sayın avukat ali özcan ve sayın haliseye katılıyorum yazdıklarınızda çelişkili ifadeler var şöyle ki madem ki bunu uyuşturucu olarak görüyorsunuz ,devletin bunu yasaklamasına da karşı çıkmamanız gereklidir.

sayın Av.Ali özcan bunu sizin söylediğinizi çıkarmadım sadece sizin ve Sayın Halisenin dediği gibi Sayın Duyurucu1 çelişkili bulduğumu söyledim. bu kadar!bunu sizin söylediğinizi söylemedim benim orda cevap verdiğim kişi Sayın duyurucu1'di.size sadece o beyanda katıldığımı belirttim.

Alıntı:
takip edebildiğim kadarıyla dünya sağlık örgütünden bilim adamları; sigara için ayrılan özel odalarda belli bir zamandan sonra insanlar için son derece zararlı canlıların türediğini ve her ne kadar havalandırma sistemi iyi de olsa bu odaların hem sigara içen hem de içmeyenler için tehlike oluşturabileceğini açıklamışlardı. o yüzden böyle odalar da yasaca kabul edilmedi diye biliyorum...

Sayın Av.Ali Özcan
zaten içmeyen insanlar bu özel ayrılmış odalara pek girmeyeceğini düşündüğümden onlar için bu kapalı alanın bir tehlike olacağını düşünmüyorum.en azından tiryakiler için kapalı alanların yapılması istenebilirdi.hem havalandırma sistemi hem de camların açılmasıyla içerinin havalandırılması mümkün olabilir bence.

bir insanın özgürlüğünün başladığı yerde diğerinin özgürlüğü kısıtlanmalı ancak tamamen yok edilmemeli.sigara içmeyenlerin yanında sigara içilmemesi tabiki mantıklı ancak içen insanlara da saygı duyulmalı diye düşünüyorum.