Mesajı Okuyun
Old 12-11-2011, 00:44   #1
Konuk kadersiz

Varsayılan Boşanmak/Şiddet Nedeni İle Cesaretsiz ve Güçsüz

ben 9 yıllık evliyim 3 tane cocugum var 2 kız bir erkek 5 yasında kızım 18 aylık kızım 3 aylık oglum var eşimdem ayrılmak istiyorum şiddet asagılama onurumla haysiyetimle oymama insanlar içinde küçültüçü davranış ilgisizlik yalan sözünde durmama her sey var caresiz oldugum için nasıl ayrılacagımı bilemiyorum tek sucum temeli saglam olmayan bir evlilikten 3 tane cocuk yapmak cok pişmanım ama 1 tanesi hariç digerleri isteyerek olmadıartık eşimin davranışlarını kaldıramıyorum benimle hiç ilgilenmez eve kapanmış bir durumdayım o sürekli evde bilgisayar basında bende iş güç cocuklar herseyimi kaybettim sevgimi özgüvenimi kadınlıgımı onurumu kendime olan saygımı kendimi beş para etmez degersiz cahil cirkin konuşmyı bilmiyormuş gibi kendimi hiç iyi göremez oldum ben eskiden byle degildim onun bana olan davranişları ve sözleri karsısında kendimi öyle grür oldum caresizim cocuklarımdan ayrılmak istemiyorum cocukları alsam maddiyat yok eşimlede artık beraber olmak istemiyorum ne yapacagımı bilemiyorum lütfen bana fikir verin ne yapmayalım cok caresizim ne yapmam gerekir yardımcı olun lütfen bana akıl ve fikirlerinizi bekliyorum şimdiden tesekkür ederim