Mesajı Okuyun
Old 08-05-2007, 01:32   #25
Heybe Hukuk

Alıntı:
Yazan didem kunal
Avukatin BaŞarili Olmasini BÜyÜk Ya Da KÜÇÜk Kavramlari Mi Etkİler Sİzce?zorluk Heryerde Mevcuttur.kÜÇÜk Şehİrde Kolay Deyİp GeÇmeyİn AvukatliĞa.sorumluluĞu Bana Kalirsa Daha BÜyÜk.adi Kadar KÜÇÜk DeĞİl

Sayın Kunal,

Şahsım adına zaten küçük şehirde kolay gibi bir iddiam olmamıştı. Ancak, büyük şehirin tek başına zaten büyük şehirde yaşıyor olmaktan kaynaklanan bir takım zorlukları var. Bir de bunlara mesleğin zorlukları eklenince belki küçük bir yerleşim bölgesinde bu mesleği icra etmenin kıyasen daha kolay olduğu düşünülebilir. Ancak küçük bir yerde yaşıyor olmanın da şartları itibariyle yine kendi içinde barındırdığı bir takım zorluklar olduğu da muhakkak. Ben İzmir'in Çeşme ilçesinde doğmuş ve büyümüş biri olarak bu zorlukları gayet iyi bilir ve gerekirse anlatabilirim de. Aynı zamanda büyükşehir tecrübem de azımsanmayacak denli fazladır. Her iki hali kıyasladığımda sanırım görece bir zor/kolay tanımı olduğu neticesine varıyorum. Bu nedenle de tüm meslektaşlarımızın konuya ilişkin düşüncelerini merak etmiştim.

Saygılar..