Mesajı Okuyun
Old 06-07-2011, 13:38   #1
gizmo

Varsayılan dedenin iftira ile çocukları alması / eşim 6 ay önce vefat etti

eşim 6 ay önce vefat etti.ben devlet memuruyum.eşimin ailesi eşim öldükten sonra beni tehtid ettiler.borçlarımız var.mallar bizim diye.evi eşimle birlikte borçlanarak aldık.halen taksitleri ben ödüyorum.beni öldürmekle tehtit ediyorlar."sıkıntıdayız,borçlarımız var.vermezsen herşeyi yaparız,iftira atar,öldürürüz"diyorlar.ayrıca çocukların velayeti için dava açmışlar.ben üniversite mezunu,sicili temiz,toplum içinde sosyalvesayılan bir insanım.dede ilkokul mezunu,kayın validemin okuma yazması yok.çocuklarımı ders çalıştıracak durumları yok.maddi durumlarıda çok kötü.kendilerine ait evleri yok.bunlarıda belgelerle ispat edebilecek durumdayım.onlar yalancı şahit bulabilirler çünkü bulunduğu çevre onların çevresi.ben oralı değilim.ayrıca baskı ve tehtit görüyorum.bu durumda şahitler göz önünde bulundurulurmu?ayrıca akli dengemin yerinde olmadığı iftiralarını atmışlar.ben iyi bir konumda çalışmakta olup,hiçbir kötü raporum bulunmamaktadır.teşekkür ve ödül almış bir insanım.bu durumda ne yapılabilir.