Mesajı Okuyun
Old 06-02-2013, 18:50   #4
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan sedaciftci
Merhabalar,

Öncelikle belirtmek isterim ki Vakıfbank müşterisi değilim, daha önce Vakıfbank'tan açılmış eski bir hesabım da yok.

Ocak 18'de "XX numaralı müşteri numaranız oluşturulmuştur." şeklinde bir mesaj aldım telefonuma. Bugün de adıma tanımlanmış bir bankomat kartı olduğunu ve adliyeden bunu alabileceğimi belirten bir başka mesaj aldım. Ne böyle bir talebim var ne de böyle bir isteğim.

Anlamadığım bir başka olay da Vakıfbank'ın çağrı merkezini arayınca "sıradasınız şimdi bağlanacaksınız" telkinleri eşliğinde saatlerce bekleyip kimseyle görüşememem. Dolayısıyla da neler olup bittiğini öğrenemedim. Bu sizin de başınıza geldiyse neler olduğunu, ne yaptığınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Baro ile bir anlaşma olduğunu sanmıyorum. Son düzenleme ile malumunuz icra müdürlüklerinin para ile ilişiği kesildi. Her nedense, tüm avukatlara Vakıfbank'ta hesap açma dayatması getirildi. Bu nedenle ben de dahil çoğu avukat kuyruğa girerek bir hesap açtırdık. Bu hesaba bağlı olarak Bankomat kart beklerken, ikinci bir hesap açılıp Bankomat kart hazırlandığını öğrendik. Gidip, rızamız dışındaki hesabı kapattık.

Sizin de yapmanız gereken şey, Vakıfbank'ın adliye şubesine gidip, hesabı kapattırmaktır.