Mesajı Okuyun
Old 14-01-2010, 14:43   #1
heysu2

Varsayılan evlilik dışı çocuk

merhaba benim bir yeğenim var evlilik dışı oldu yeğenimin babası bi başkasıyla evliydi ama onunlada ayrı yaşıyordu yeğenim bizim soyadımızı kullanıyor sadece babasının adı yazıyor kimliğinde ablam ve o kişi artık beraber değiller ayrıldılar yeğenimin babasıda eşinden ayrıldı ve bi başkasıyla evlendi ablamda şu anda bir başkasıyla evli ama yeğenime ben bakıyorum annesi çocunu bir yılı geçti arayıp sormuyor ve onu yanına bile almak istemiyor babasıda çocuğu almıyor yanına yeğenime ben bakıyorum babası başka bir şehirde yaşıyor ben yeğenimin babasının soyadını almasını istiyorum çocuk 9 yaşında ve piskolejik olarakta kötü durumda onu pisikyatriye götürüyorum ben babasınasıl bi dava açabilirmiyim ve nasıl bir dava açabilirim soyadınıda almasını istiyorum bir de dava açtığımda devlet yeğenimi benden alırmı yani çocuk esirgeme kurumuna verirlermi ben öyle olmasını istemiyorum yeğenime ben bakarım çocuk esirgeme kurumuna verirler diyede korkuyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz şididen çok teşekkür ederim