Mesajı Okuyun
Old 03-01-2008, 16:46   #105
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Sayın Özcan,
Ben burada yazdıkça niteliksiz bir tartışmaya ortak olduğumu düşünüyorum ama vermezsem de site okuyucuları için sakıncalı olduğunu düşünüyorum. Lütfen artık duygu sömürüsünden, yerinde olsaydınız gibi yaklaşımlardan uzaklaşıp nesnel, ileri görüşlü ve gündelikten uzak hukuk sohbetlerinde bulalım kendimizi.

Sn. Av. Can Doğanel paradokslardan bahsetti. Paradoksun olduğu yerde içinden çıkılması zor bir konu var demektir. Düşündüğünüz gibi basit niteliksiz ve gündelik bir konu olduğunu düşünmüyorum.

Olur tabi, sokakta insanlar birbirini götürürken, Akşam Tv Haberleri kan gölüne dönmüşken, gazetelerin 3. sayfalarına bakmak yürek ister hale gelmişken, biz daha nesnel, daha gündelikten uzak konuları konuşalım.

Gerçekleri gündeme getirmek ve hukuku daha etkin ve daha güçlü hale nasıl getiririz bunları düşünmek çalışmak duygusallık ve duygu sömürüsü olsun,

Sorduğum sorularla ilgili, kendim bazı arkadaşlar gibi "Umarım böyle bir şeyle sınanmam" diyorum.

Site okuyucularını düşünmek lazım tabi, ama daha vahim konular var emin olun, onlarada bir göz atın isterseniz.

Ayrıca şu son mesajı yazmasaydınız yazmayıda düşünmüyordum benim için konu amacına ulaşmıştı. Av. Uygar' ın son mesajından sonra orta bir nokta bulunmuştu. Ben hala ordayım. Siz uygun bulduğunuz yerde durun.

Saygılarımla...