Mesajı Okuyun
Old 27-02-2013, 18:08   #3
Av. Feyza Altun

Alıntı:
Yazan av.m.kılıç
Merhaba sevgili meslektaşlarım...
Son zamanlarda beni çok fazla bunaltan bir hususu sizinle paylaşıp dertleşmek istedim. Eminim benim gibi sizlerin de birçok kez başına gelmiştir benzer olaylar. Ben bir şirkette avukat olarak görev yapıyorum. Şirkette diğer birimlerde çalışan arkadaşların sürekli kulaktan dolma hukuki bilgileri ile ahkam kesmelerine maruz kalmaktan sıkıntı geldi artık. Her ne kadar onları susturmayı başarsam da canımı sıktıkları da bir gerçek. Sizin de başınıza bu tarz şeyler geliyor mu, nasıl karşılıyorsunuz öğrenmek istedim. Saygılar...

Sayın Kılıç

TABİKİ yalnız değilsiniz. Heeeeer zaman böyle işgüzarlarla karşılaşıyoruz. Ben kendi adıma, bana hukuki danışma için gelip bana akıl öğretenlerle bile karşılaşıyorum.

İlk başlarda ben de çok sinirleniyordum. Fakat şimdi hiiiç sinirlenmiyorum, "Dediğin gibi git yap bakalım noluyor" diyorum. O zaman şüpheye düşüyorlar

Yöneltilen soruya doğru cevabı vermek en önemlisidir. Bazen müvekkillerimizin kafasını karıştıran hususlar olabiliyor. Bu hususları da sabırla aydınlatmak yine bize düşüyor diye düşünüyorum.

Siz sinirinizi bozmayın, metin olun. Daha çoook şeylerle karşılaşacağız.