Mesajı Okuyun
Old 09-11-2007, 17:38   #367
SINIRSIZ

Alıntı:
Yazan Gulumse
Sayın Sınırsız,

Çok hoş bir tartışma konusu ortaya koyup sonra ortadan kaybolmayın lütfen.. Hayır siz eşinizle uzlaşmaya varırsınız biz burada halen bu konuda kafa yorar komik hallere düşeriz..

adliyeye gitim geldim sadece Sevgili Gülümse.. ve geldiğimde eşim kıs kıs gülüyordu.. çok mutlu.. bak kimse senin hakkın demiyor açıkça dedi bana.. ucundan verdiği hak için Sevgili Ferda Aydın'a teşekkür ediyorum ama..
baya güzel şeyler olmuş burda... aslında hakim kararına bayıldım. bu aslında bir avukat çift için en uygun çözüm... hakim de madem anlaşamıyorsunuz benim dediğim olur deyip Hakim koyabilir çocuğun adını.. ya da kız olursa kesin adalet koyar. Açelya koyacağı hiç umulmaz heralde.. Ama komik bir dava olur.. o kadar işinin gücünün üstüne...
Adminin yanıtına karşılık bakıcının koyması fikride hoş olmuş.. yani muhtemel bakıcı adayı anne annesine sorabiliriz.. ama o hep eşimi tutuyor... sizde benden yana çıkmadınız.. çok üzgünüm çok.. keni kendime sizin sayenizde bir hak edinmeye çalıştım ama yok izin vermediniz..

Hafta sonu evde internetim olmadığı için gerçekten kaybolacağım şimdi... pazartesi görüşmek üzere..