Mesajı Okuyun
Old 23-02-2011, 12:27   #1
Konuk

Varsayılan Babasi Benden İntİkam Almak İÇİn Kizimi KaÇiracaĞini SÖylÜyor/ görüşmelerini engelleyebilir miyim?

Merhaba,

Biz eşimle Mayıs 2010 da resmen boşandık.Boşanmamız anlaşmalı bir şekilde protokol düzenlenerek yapıldı.Protokolde babası ile kızımın ilişkileri her ayın 1. ve 3. pazarı anne ve babanın birlikte uygun gördükleri yerde olarak düzenlendi ve 2014 yılına yani kızım 6 yaşına gelene kadar bu şekilde olacak.Benim bu şekilde bir protokol olmasını istememin nedeni kızımın babasının öfke kontrol problemi olması ve sürekli beni tehdit etmesinden ve çocuğumuza zarar verebileceğini bildiğim için ve çocuğumuz ayrıldığımızda sadece 2 yaşında olduğu içindi.Boşandığımızdan beri defalarca beni tehdit etti,hakaret etti,üzerime yürüdü ve sonunda kendisi hakkında cumhuriyet savcılığına başvurdum ve mahkeme açıldı.Bu zaman zarfında kızımızı hiç aramadı,sormadı.Kızımla görüşmelerini engellemediğim halde engellediğimi iddia edip bana karşı koz kullanmak için 2 kez icra kanalı ile kızımı görmeye geldi sadece.Bunlarda 3 er ay ara ile oldu.Ve şimdi de yine beni üzmek için sonuna kadar kızımızı kullanacağını.Görüş günlerini ve saatlerini değiştirmek ve uzatmak için mahkemeye başvuracağını,anne ve babanın birlikte uygun görecekeri yer ibaresini kaldırtacağını ve hepsinden öte ve en önemlisi;kızımı kaçırtacağını söylüyor.Aynen şu şekildedir cümleleri.Ben herşeyi planladım,olay tek telefonuma bakar.Ben aradığım anda kız senden alınır ve asla bulamayacağın bir yere götürülür.Sonunda ben ceza alırım ama umrumda değil.Ben hapse girerim ve sen ömrünün sonuna kadar kızını bulamazsın ve acı çekersin.O kızın doğması benim erkekliğim sayesinde oldu,onu hayata ben getirdim ve yine ben alırım.Saçmalama kızını kaçırtacakmısın,o çocuğa kim bakar,ya elini kolunu kesip dilenci yaparlarsa vicdanın nasıl rahat edecek dediğimde ise umrumda değil,sen acı çek yeter gibi bir cvp verdi.Şimdi korkum bu kadar şiddetli olmasa bile kızımı benden alıp geri vermemesi.Onları da o kadar iyi araştırmış ki,babası da avukat olduğu için ailecek bana planlar yapıp yapıp geliyorlar.Psikolojisi inanın normal değil.Zaten bir süre psikyatrise de gitmiş ve ilaç kullanmıştı.Yapabileceklerini de çok iyi biliyorum.Huku ki olarak ne yapabilirim.Onların yalnız görüşmesini gerçekten engellemem lazım.Çünkü burada anlatamıyacağım şekilde benim ve kızımın hayatı tehlikede.Yardımlarınız için teşekkür ederim.