Mesajı Okuyun
Old 06-08-2019, 20:22   #3
Mgul

Sayın meslektaşım,
İcra müdürlüğünü beklemeden tarafım hem kurum müdürünü hem de banka müdürünü CBS 'ye şikayet ettim. Haricen bir yol var mıdır tahsil için?

Enteresandan daha fazlası bence benim konum, kaymakamlık ve adliye aynı bina içerisinde hatta binanın bir katının yarısı adliye diğer yarısı kaymakamlık . Doğal olarak da yüz yüze bakıyorlar yapılan her işlem sonuçsuz kalıyor.

Aklımda farklı firkirler var ama ne kadar etkiliolur bilmiyorum. Banka şubesine teminat mektubunu ödenmediği yedinde bulunan bedelin ödenmesi yönünde muhtıra gönderdim. Muhtemelen bankaya ulaşytıktan bir gün sorna da dahili borçlu olarak kayıt yapılmasını isteyip bankaya karşı haciz talebinde bulunacağım. Akabinde ise bankaya müzekkere göndererek kamu yararına özgülenmeyen taşınır taşınmazlar ile hak ve alacakların yönünden mal beyanında bulunma zorunluluğu çerçevesinde bildirilmesini isteyeceğim. Teminat mektubuna farklı bir boyut kazandırdığımın farkında olarak . Bakalım hukuki ve kanuni olan işlemler uygulanmadı, Hasrettin Hoca misali ya tutarsa...