Mesajı Okuyun
Old 13-06-2007, 07:41   #1
Konuk

Soru Mesaj Nedeni İle Tehdıt

şidetlı gecımsızlıkten boşanma davası actım dayak şidet gordum elımde raporum var fakat ılk duruşmam oldu ve eşim ben karimin sadakatsızlıgı yuzunden şeker hastası oldum dedı ve mahkeme 17 temmuz 2007 tarıhıne ertelendı buyuk bır şok yaşadım ve sadakatzızlımın ne oldunu sordumda telefonda mesaj yakaladım dedı oysa benım hazır kartımı kendı kulanyordu ve anladımkı buyuk bır tuzak ıcındeyım yaklaşik 6 ay once bana sen benım kartımı al bende senın kartını kulanayım demışti hıc bır art nıyet taşimadan kartımı ona vermiştim şimdi ise beni tehdıt edyor nasıl olsa kartın bendeydı bende sana zına davası acarım ınsan yuzune cıkamasın bana 5 mılyar ödemesen sormak ıstedım benım kartımla bana şantaj ve tuzak kurdu apacık bellı tel kayıtlarını cıkarma hakı varmı varsa saten 6 aydır kartım kendınde kayıtlı mesaj falan da yok ve ben sadakatsızlık falan yaptımda yok sadece senelerdır şidete maruz kaldım dayak yedım ac lık cektım ama dayanacak gücüm kalmadı dıye boşanma davası actım eşımın cevresı hep tuaf ınsanlarla dolu ışe gıdıp gelırken yoluma cıkyorlar ve bızımle mesaj laştın gıbı gostercez gıbı tehdıtler savuryorlar ben ne yapayım bana yol gosterırsenız sevınırım pıkolojım cok bozuldu korkuyla yaşamaktan bıktım ıntahar etmeye dahı teşebus etım dayanacak gucum kalmadı