Mesajı Okuyun
Old 28-06-2015, 14:35   #1
Konuk

İnceleme aldatılmak ve evsiz kalmak

merhaba, eşimin açtığı boşanma davası reddedildi ve dava şimdi temyizde. eşimin beni aldattığı ile ilgili olarak mahkemede beyanda bulunmuş ve deliller sunmuştum fakat ben duygusal bir insan olduğum için bazen eşime onu sevdiğime, boşanmak istemediğime, aslında barışmaktan iyi geçinmekten yana olduğuma dair mesajlar yazdım, eşim bu mesajlarımı ileride kullanabilir mi? ve eşim daha sonraları da benim mahkemeye bildirdiğim bayanın dışında da farklı bir bayanla daha beni aldattığını öğrendim onunla ilgilide delillerim mevcut, elimde eşimin sadakatsizliğini ispatlayacak birçok delil var,

eşime yazmış olduğum olumlu mesajları af olarak gösterebilirler mi? ve af sayılırsa ben diğer bayanla olan diğer aldatmalarını öne sürebilir miyim? önceki bayanla olan aldatmasını affetsemde sonradan olan diğer aldatmalarını artık affetmiyorum diyebilirmiyim?

birde ben şu aşamada evsiz kaldım ailemin yanına sığındım, evli olduğum halde ailemin evine sığınmak biraz garip karşılanıyor acaba bana ayrı bir ev tahsis etmesi için ne yapabilirim?