Mesajı Okuyun
Old 08-07-2012, 18:09   #3
Konuk

Öncelikle yanıtınız için teşekürler. Ben avukatıyla konuşuyorum zaten. Davayı cinsel taciz olarak açmıştık. Avukatı bi pisikoloğa gidip pisikolojik test yaptırmasını söyledi ve bunuda yaptırdı. Bu tavsiye ettiğinz yerde cinsel olarak saldırıya ugrayıp uğramadığını nasıl anlıycaklarki. Şöyle söyleyim o şerefsizin cinsel olarak tecavüze kadar gittiğini kız arkadaşım yeni itiraf edebildi.Davayı 1 ay önce taciz diye açtık. burda cinsel ayrıntısına giremiyorum açık konuşamıyorum. Pisikolojik olarak her şeye rağmen sağlam duruyo. Bi şey daha sorucam bu arkadaşımın sapık babası arkadaşıma yaptığı şeyleri kabul eden bi kandil mesajı atmıştı. Mesaj şöyleydi Beni mahkeme yargılasa ne olcak allah affetmedikten sonra. Bunun gibiydi. kız arkadaşımda önemsiz görüp silmiş. Ona kızamadımda. Eğer bi daha böyle yaptığını kabul eden bi mesaj atarsa bu delil oluştururmu. Ayrıca darp aldığını yani arkadaşımın yüzündeki morlukları arkadaşlarım gördü. Bu arkadaşlarım mahkemede ifade verse işe yararmı. Ben 3 aydır bu şeylerle uğraşıyorum çare düşünmekten kafayı yiycem artık. Kız arkadaşımın doğru söylediğindende emin oldum. Kız kardeşi bile kabul etti ama mahkemede babasının lehine ifade vercek. Benim ailemide rahatsız ediyorlar. Elimden geldiği kadar destek oluyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum