Mesajı Okuyun
Old 23-01-2024, 19:51   #3
Konuk

İnceleme Evlilik iptali

Eşim, evlenmeden önce bana seni seviyorum, seni kazanmak için herşeyi yaparım, herşeyi göze aldım gibi sözleri mesajları hala duruyor. Fakat evlendikten sonra ben seni sevmeden evlendim. Bir yuvam olsun diye evlilik yapmak için evlendim dedi. Sevdiğini söylediği cümleleri hatırlattım inkâr etti mesajların bile duruyor dedim anlamak istemedi. Ayrıca kızı, babasının benden boşanmasını istiyor daha beni tanımadan istemişti. Eşim, artık benle evlendiği için beni kazanılmış olarak görüyor ve sırf kızını memnun etmek için bana boşanalım belki sonra tekrar evleniriz biraz böyle kalalım diyor o sırada benim gururumu ailemi geçen biyolojik saatimi düşünmüyor şimdide önceki eşine ve kızına kendini ispatlama çabası içinde. Benimle olan profil fotoğrafını kızı kaldırmasını istediği için silip kaldırıyor. Daha önceden de benle olan fotoğrafını koyarken eski eşinin ismini söyleyerek filancı görsünde neler kaybetmişim desin. Dedi. Bende onun ne düşüneceğini niye umursuyorsun bize ne dedim. Konuyu kapattık. Benle nispet için evlendiğini anladım. Ayrıca eşimin ailesi ve eşim,benle evlenirken kızı bizle bile görüşmüyor babasıyla nadiren babasının ısrarı sonucu dışarda görüşüyor dediler. Evlenince evinize gelsin gitsin sana naparsa yapsın ne derse desin 2 yıl filan üniversiteye gidene kadar dayan dediler sonrada annesi evlenecek senle hep yaşayacak dediler yani bu konuda da kandirildim. Yanıldım. Yanilmaya kandirilmaya dayalı olarak açsam iptal davası kabul edilmez mi?