Mesajı Okuyun
Old 18-08-2007, 20:20   #779
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Seyda
Staj bitirme tezimi 2 hafta önce incelemesi için teslim ettiğim ve hala İstanbul'da olan avukatın, önce ''benden geçmek zordur'' diye nutuklar attığını; sonra tezimden geçtiğimi kendisinden öğrenmeme rağmen hala tezimi bana vermediğini;

Hergün ofisine geçeceği ile ilgili sözler verip beni 1 haftadır atlattığını ve hiç ciddiye almadığını;

''Olmazsa tezinizi alt kattaki eczaneye bırakırım'' diyerek ''benden geçmek zordur'' sözlerindeki artistliği çöpe attığını;

Kendisine şuan ne iş ne cep telefonundan ulaşamadığımı;

Tezimi alamadığım için 3 hafta sürecek il dışı seyahatime bir türlü başlayamadığımı;

Sırf bu meslektaşımızın net konuşamaması sebebiyle sunumumun ve ruhsatımın gecikeceğini;

Sınava hazırlanmam gereken saatlerde avukatı yakalamak için uğraşarak büyük zaman kaybettiğimi;

Bu duruma çok sinirlendiğimi ve bu ismini vermeyi çok istediğim ancak haykıramadığım meslektaşımı kınadığımı itiraf ediyorum..

Bu itirafa istemeyerek güldüğümü, THS'de bunca avukat varken ne diye gidip ''benden geçmek zordur'' diyen ve bir türlü zoru ya da kolayı göstermeden kaçan bir avukata tez sunduğunu anlayamadığımı...