Mesajı Okuyun
Old 18-08-2010, 11:52   #4
Av.Mehmet Saim Dikici

Bana gelen bir e-postanın içeriğini YORUMSUZ aşağıya aktarıyorum: LÜTFEN ÖNCE MAKALEYİ SONRA DA BU MAİLİ OKUYUNUZ!

---------

Alıntı:
Sayın Hukukcumuz;

Türkiye’de Turkcell iş ortakları içerisinde ilk olarak Hermes iletişimin hazırladığı T.C. Kimlik Numarası ile toplu mesaj gönderme servisini, sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız.

TC Numarası ile SMS gönderme hizmetiyle artık adres ve telefon numaralarını bilmediğiniz Turkcell abonesi olan tüm borçlularınıza ulaşabileceksiniz.

Servisin temeli; adres, telefon veya diğer irtibat bilgileri mevcut olmayan borçlularınıza, borçlularınızın TC Kimlik numaralarını kullanarak SMS gönderilmesidir. Bu şekilde borçlunuzun TC Kimlik numarasını biliyorsanız kendisine ulaşma imkanınız olmaktadır.

NASIL ÇALIŞIR?
Sisteme kayıt olduğunuzda; internet üzerinden size sunulacak olan menüyü kullanarak, borçlularınızın TC Numaralarını sisteme gireceksiniz. Hazırlamış olduğunuz sabit mesaj TC Numaraları üzerinden borçlularınıza ulaşacaktır.
Servis Turkcell A.Ş üzerinden verildiği için mesaj gönderdiğiniz kişiler Turkcell Abonesi ise göndermiş olduğunuz mesaj ilgili kişiye ulaşacaktır.
Turkcell’in Türkiyenin en büyük telefon operatörü olduğu düşünüldüğünde TC kimlik no ile mesaj göndererek, iletişim bilgileri olmayan borçlularınıza ulaşmanın avantajını yaşayacaksınız.

ÜCRETLENDİRME
Gönderdiğiniz her mesaj 2 SMS olarak ücretlendirilecektir. Göndermiş olduğunuz SMS’lerden ulaşmayanlar için herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
TC kimlik nosu ile göndermiş olduğunuz SMS’lerden hangisinin ilgilisine ulaştığını görebileceksiniz.
Bu servis kapsamında gönderilen mesajlar reklam, tanıtım vb. materyaller içeremez olup, sadece borçluya bilgi verme amaçlı kullanılabilir.

Detaylı bilgiler ve sisteme üye olmak için

http://www.icradosyasi.com/default.asp?PAG00_CODE=TR_11

linkini tıklayıp buradaki formu doldurup bize gönderin veya

www.icradosyasi.comana sayfasındaki TC Kimlik No ile SMS reklamını tıklayın.

Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Saygılarımızla;

www.icradosyasi.com