Mesajı Okuyun
Old 17-10-2007, 19:52   #8
suskun_juliette

Dost denince sadece bir tane dostum vardır.O da 13 yıldır beraber hayatı paylaştığımız arkadaşım.O olmasa iyiden iyiye soğuyacaktım insanlardan..İlkokuldan beri birlikteyiz.Hayat ayrı şehirlere bizi sürse de bayramlarda seyranlarda bir araya gelir salıncaklarda sallanırız.Dostla yaşanan her şey öylesine masum ki,öylesine yalansız ki..Daim olsun dilerim.Ondan gayrı hiçbir insana güvenemiyorum,lisedeki dostluklar geldi geçti,üniversitedekiler genellikle menfaate dayalıydı.Ben yine çocukluğumun en güzel anısı en saf ve temiz dostluğunu baki kıldım..Dostluğa bakış açım,salt kendini bana adamasın,başka arkadaşlıklarımız elbette olsun ama benim yerimi unutmasın,yılların hatrı sayılır bir şerefi var aramızda bunu boşlamasın,beni bu kadar tanıyan bir insanın olması ne kadar güzel..Öyle ki beni benden iyi tanır,dilerim herkesin böyle bir dostu olur.Bence dost bir tanedir ve çok özeldir.Hatta o benim ailemden biri olmuş durumda..Bu dünyada beni yıkabilecek ölümlerden biri de onunki olurDost gerçek dost olmaktan öte gerçek bir insan gibi davranmalıdır bence..Öyle olduğu vakit ne bencillikler ne de boş kaprisler olur..Menfaat düşüncelerinden arındırılmış ve saf altın suyuna batırılmış bir dostluğum olduğu için çok şanslıyım.Bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim..