Mesajı Okuyun
Old 08-04-2008, 23:43   #15
polis77

Varsayılan Aynı kitaptan

-Merkez 74 43
-Dinliyorum Merkez.
-Ananın Yerinde (Lokanta ismi) kavga ihbarı alıyoruz, ekibiniz intikal etsin efendim.
-Anlaşıldı Merkez, Ananın Yeri'ne ekibimle birlikte seyir halindeyim, bilahare bilgi veririm.

.................................................. .................................................. ....

-45 62 Merkez
-Merkez dinliyor.
-(heyecanlı ses) Anlaşıldı merkez, Mimarsinan Kavşağı'nda iki özel oto birbirine girmiş.
-Anlaşıldı, yaralı mevcut mu?
-Bilmiyorum merkez ama iki araçta hıldır hış olmuş.

.................................................. .................................................. ...

-54 61 Merkez 54 56 (Çekici) müsaitseniz Vali Kavşağı'da çekilmesi gereken bir araç var.
-Anlaşıldı, şu an müsait değilim, üzerimde bir tanesi var, onu indirip intikal edeceğim.

.................................................. .................................................. ...

Başka bir ilde geçici görevde bulunan polise Merkez 'Mevkiiniz neresi?' diye sorar, cadde ismini bilmeyen polis, o an bir markette bulunmaktadır. Dışarı çıkar, marketin levhanısna bakar ve cevap verir. 'Merkez, yağ, bal, süt satan yerde bulunuyoruz.'