Mesajı Okuyun
Old 20-02-2008, 23:02   #29
ben_c

sayın safa,
ben bu soruyu sizin deyiminizle bir şey olması için sormadım.burası hukuk konularının tartışıldığı bir forum ve sanırım hukuk yaşamıyla ilgili her türlü konuyu sormak ve paylaşmak konusunda özgürüz.bu konuyu açarken okulu daha yeni bitirmiştim.kocaman bir boşluk içerisindeydim.yaşadıkça ve zaman geçtikçe bazı şeyler yerli yerine oturuyor bunu öğrendim.her hukukçu benim ve benim gibi yeni mezun arkadaşlarımın çektiği sıkıntıları çekmiştir ve çekecektir.bu konuyu açmamdaki amaç gelen cevaplarla benim ve benim gibi kafası karışık olan tabiri caizse sudan çıkmış balık gibi ne yapacağını bilemeyen arkadaşların bir nebze de olsa atacakları adımlarda önlerini görebilmelerini sağlamaktı ve bu amacıma ulaştığıma da inanıyorum.çünkü yazılan yanıtlarla daha önce bu yoldan geçmiş olan arkadaşlar bizlere farkında olarak veya olmayarak ışık tutmuş oldular. hepinize hukukla iç iç içe aydınlık yarınlar diliyorum.
mezun olacak arkadaşlar,okul bitince kafanız karışabilir, ama bu durum sizi sakın karamsarlığa düşürmesin.çünkü her şeyin ilacı zaman derler ya,gerçekten de zaman geçtikçe görüyorsunuz ki her şey ama her şey yerli yerini almış...inanın bana.