Mesajı Okuyun
Old 21-09-2006, 10:38   #47
NİLGÜN SEYMEN

Varsayılan Kadavra ilişkiler üzerine.

Kadavra ilişkiler deyince evliliklerden başlamak istiyorum.
Nasıl kadavra olunur?

1-Öncelikle ilk ve birinci şart yatak odaları ayrıdır artık.
Evliliklerinin 25-30 yıllarından sonra,birbirlerine dokunmaya bile tahammülleri yoktur artık.
2-Feribotta,araçlarının içinde rastlarsınız onlara kimi zaman.Erkek ertesi gün sınava hazırlanıyormuşcasına elindeki gazeteyi harf harf okur,ardından bulmacasını da çözer üstelik..
Kadın da ya ağzındaki kocaman sakızı şakırdata şakırdata patlatır,ya da büyük bir ihtimalle elinde koca bir paket kabak çekirdeği son tanesi bitene kadar çıtlatır.
Her ikisi de aynı feribottadır,aynı arabanın içinde,ve üstelik aynı çatı altında
Ama dünyaları ne kadar da farklıdır artık..
3-Bir de ev içinde göz atalım onlara.

Erkek emeklidir evin içinde, sadece motel odasındaymışcasına sürdürür hayatının son yaprağını.
Kimi zaman arkadaş ziyaretlerinden,lokallerden,ya da okey partilerinden dönerek arkadaşlarından ayrıldığında,karşıdaki pastahanenin ara sokağından evine çıkan kavşağa girdiği an, yüzü kararır.
Artık kapıyı açan yoktur güle oynaya.Kendi açar ,usulca kapıyı.
Elindeki paketleri bırakır mutfağa.
Ben geldim demeyi bile unutmuştur artık..Zaten dese de ,saçları bigudeli,
kendisini işine vermiş karısı da, elektrik süpürgesinin gürültüsünden duyamaz onu.
Odasına kapanan kızı da internette ya da kulağına taktığı o zımpırtıyla karışık tepinip durmaktadır odanın ortasında.

Eve kim gelmiştir.Asla değer verilmiyor artık bana diyerek bu acı kaderine boyun eğmeyi öğrenmiştir.
3-Alışveriş merkezlerinde rastlarız kimi zaman onlara.
Ellerindeki sepeti tıka basa doldururlar.Ve kelimeler tükenmiştir aralarına..

Tek bir harf ya!Ancak kasada kurulan mecburi birkaç cümle..
Ve erkek poşetlere aceleyle tıkıştırdığı malzemeleri gözgöze bile gelmeden uzatır HAYATININ BİRİCİK KADININA..

Nasıl geliniyor ya buralara?
O kadavra olmadan yitip giden değerlere arada bir göz atmak otopsiden önce biopsi yapsalar acaba bu hale gelir miydi ilişkiler?

Not;Beyler bu yazıda size birhayli torpil geçtim farkındasınızdır umarım kıymetimi bilin.

SEVGİYLE KALIN.
YEŞİL BURSAMDAN GÜZELLİKLER.
----------------------------------------

Üstteki