Mesajı Okuyun
Old 18-06-2018, 12:55   #9
Burak TEMİZER

Varsayılan Dava ne durumda?

Alıntı:
Yazan Salome
Merhaba söz konusu olayın mağduru benim, daha önce forum konusu olarak da başıma gelen bu olayı sizlerle paylaşmıştım, bu şekilde özensiz davranan firmanın Nilüfer Turizm olduğunu da belirtmek isterim. Bu hususu özellikle belirtmemin nedeni bu kadar özensiz davranan firma herhangi bir firma değildir. Bu süreç içerisinde kendileri ben aramadan bana ulaşmamış, hatta son aramam da bölge müdürü ben size döneceğim deyip telefonu kapatıp bir daha da beni aramamışlardır. İstanbul'a 5 günlüğüne ve nişanlımın yanına tatile gittim. Bu nedenle yanımda en sevdiğim benim için en özel olan kıyafetlerim, makyaj malzemelerim, aile yadigarı broşum vardı ve ne yazık ki şimdi hiç birisi yok. Üstelik tamamiyle firmanın kusurundan kaynaklanan bu kusurda firma bana hiçbir şekilde yardımcı olmadı. En önemlisi ise bavulumda ertesi gün sabah 9:20'de girdiğim ceza dava dosyamın olduğunu da önemle belirtmek isterim. Gece 23'de eve dönecekken gece 1:30'da evde olabildim ve o moral bozukluğu ile sanah migrenim tutmuş bir şekilde yanımda ceza dosyam olmadan karar duruşmasına giderek o şekilde savunma yaptım. Duruşma tutanağını da firmaya faksladım. Olay gecesi tutulan tutanağı ve bagaj kuponumu dahi bana vermekten çekindiler. Ancak suç duyurusunda bulunacağımı söyledikten ve tutanağı tutup bagaj kuponunu tutanağa zımbalayan kişiden "bagaj kuponu tarafımca teslim alınmıştır" yazılı bir belge isteyince bagaj kuponu ve tutanak ortaya çıktı. Hukuki mücadelemden vazgeçmeyeceğim. Davanın benim lehime sonuçlanacağından eminim...

Merhabalar,

Davanız ne durumda acaba? Sonuçlandı mı?