Mesajı Okuyun
Old 18-02-2009, 23:32   #13
troyerrr

Sonuç olarak sadece deniz hukukunu bilmek bize pek fayda saglamıyor.benim diger konulardaki eksikliklerim nedeniyle ben kısmen deniz hukuku kısmen diger ilintili hukuk dallarıyla ilgilenen bir buroda calısmaya basladım. Acıkcası belki kriz belki araya hatırlı kişiler koymayı tercih etmemem gibi nedenlerden dolayı öyle adı sanı duyulmuş buyuk bir buroda baslamadım calısmaya.ancak Turkiye'de deniz hukuku henuz cok yeni gelişen bir dal ve cok az bir kesim arasında paylaşılmış durumda. sonuçta aldığınız egitim her zaman cebinizde ve size hem ulusal hemde uluslararası alanda uzun zamanda cok guzel kapılar acacaktır. Swansea'ye gelince dedigim gibi diger unilerdeki egitimle bir kıyaslama yapamam.ancak southampton ve nottingham unilerinin bu alanda adlarının daha fazla bilinir oldugunu duymustum.ancak swansea uni de egitim programı ve sundugu imkanlar acısından daha avantajlı. aldıgınız egitimin yanı sıra ingilterede gecirdiginiz o sure size hayatınız boyunca unutamayacagınız cok guzel bir deneyim fırsatı sunmakta ve sizi international bir insan yapmakta, aslında dunyanın ne kadar kucuk oldugunu anlamanıza fayda saglamaktadır. Swansea universitesi uluslararası baglamda elbetteki kabul goren bir universite. Londra ve cevresindeki bir cok universite adlarını duyurmus olmakla birlikte uluslararası programlar daha cok ekonomik amaclı bir ticarethane gibi calısmaktadır. ben yaptıgım egitimin, harcadıgım eforun, paranın buna kesinlikle degdigini ve kısa vadede olmasa bile karsılıgını alacagımı dusunmekteyim..(bristol uniyi duymadım) sevgiler..