Mesajı Okuyun
Old 03-08-2007, 13:11   #118
spinoza

Önemli olan kişinin kendisini ne kadar geliştirdigidir..Onun için bütün bu tartışmaları yersiz buluyorum. Kişi zaten başarılı değilse onun hakkında yorum yapmanın önemi yoktur.. Devlet ünilerindeki arkadaşların sataşmalarının nedeni ise tamamen maddiyat ile ilgilidir. Hiç birisi vakıf ünilerindeki hocaları kötülememektedir. Bilakis vakıf ünilerine giriş kolay çıkma ise çok zordur.
Yine tartışılan bir diğer konu savcılık/hakimlik sınavları ile ilgili..Öncelikle bunu tartışmanın krterinin yanlış oldugu kanaatindeyim. Çünkü herkes hakim ya da savcı olmak istemeyebilir. Bu sınava girenlere göreyse kıstas yapmak çok yanlıştır.
Ayrıca yine bir sayfada tartışıldıgı gibi vakıf ünilerine hocaların girmemesi ve son hafta gelip sınav sorularını vermesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz! Bu öncelikle bu hocaların kendilerine hakarettir!
Diğer yandan anlamıssınızdır bende vakıf ünisine gidiyorum. Başladıgım zaman ise bursum yoktu fakat şu an var..O zaman bana da önyargılı davranın ve benimde baba parası ile okuyan ve başarısız birisi olarak tanımlayın...
Saygılarımla