Mesajı Okuyun
Old 23-12-2006, 23:56   #2
hükümsüz1621

Olumlu :)

bir evlenme teklifi bile almak benim için hayal
bir kere evlenmek için ayırt etme gücünün olması şartı aranmıştır medeni kanunumuzda....bence de doğru bi karar....ne yaptığını neye kalkıştığını iyi bilmeli insanya da ayırtım gücünü tamamen yitirmiş olmalı ki evlenmeye karar verebilsin
aldığım evlenme teklifleri şöyleydi:benimle evlenir misin,evlensene benimle,evlensek nasıl olur vs....ne kadar romantik değil mi
evlenme teklifi bir kere sıradan olmamalı bence....çünkü basit bir şey için karar vermiyoruz.ve genellikle bir kişi tarafından bir kez yapılıyorfazla ısrarcı olanı görmedim
nasıl bir evlenme teklifi almalıydım?güzel soru...ilginç olmalı benim gibi....mesela adliyede duruşmayı durdurup 'benimle evlenir misin' denmesi çok ilginç olurdu.ya da herkesin sustuğu anda sevginin konuşması...bu kadar güzel bir şey olamaz sanırım..zaten böyle zor durumlarda yapılan evlenme teklifleri genellikle kabul edilir ben size ipucu vermiş olayım..aman evet diyeyşim de bu durumdan kurtulayım derlerben öyle şampanya kadehinde yüzük olmasını ya da pastadan yüzük çıkmasını istemem
ya da benim beklemediğim bir anda yapılması gerek...billboardlardaki evlenme teklifleri de demode oldu artıkne şekilde yapılırsa yapılsın ama sözler samimi olsun derim ben...