Mesajı Okuyun
Old 25-10-2015, 11:32   #1
Konuk

Varsayılan Aldatılma sonrası eşin diğer kadına tehtidleri

2006 yılında evlendim. 8 yaşında kızım ve 5 aylık oğlum var. Eşim ben hamileyken evli olan başka kadına aşık olmuş teyzesinin kızlarıyla bayanı sarhoş edip eşimle birlikte sanırım çıplak fotoğraflarını çekmişler. Bayana bu fotografı göstererek tehditlerle birlikte olmaya çalışmış bayanla. Bayan inkar etsede anladığım kadarıyla bir sürede birlikte olmuşlar. Ben durumu öğrendim. Eşimin ailesine anlattım durumu. Oturduğumuz ev eşimin ailesine ait. sırf evden atmasınlar diye benim hakkımda ailesine türlü iftiralar atmış. Ama eşimin ailesi hicbirine inanmmis hatta bayanın dediğine göre ailesine de onu sevdiğini boşanmak istediğini söylemiş ama ailesi evlatlıktan reddetti ve evinden kovmuş. Bayana ve hatta bayanın iş arkadaşlarına bile sürekli tehtit ve hakaret içeren mesajlar atıyormuş. Bayan eşiyle savcılığa gidecegini söyleyince delirmiş ve bayanın yaşadığı şehre çıkmış gitmiş. Şuan orda olduğunu söylüyor intikam alacağını bayanı öldüreceğini söylüyor. Onlar dava edecek. Bayanın elinde binlerce tehdid mesajı ve sahitleri var. Dava açacak. ( Eşimin benden habersiz ortak olduğu bir alkol büfesi için çektiği kredilerden ve kredi kartlarından dolayı yüklüce banka borcu var. Kartlar incelendiğinde sırf alkol tekel harcaması olduğu evine harcamadığıda belli olcaktir evine gece geç saatlerde geldiğini ve hiçbir ihtiyacı karsilamadigina ailesi bana şahitlik yapabilir buarada). Ben çocuklarım için nasıl bir yol izlemeliyim? Bayanın eşide herşeyin ortaya çıkması ve gerçekten eşinde kabahat varsa boşanmayı istiyor. Lütfen bana bir yol gösterin