Mesajı Okuyun
Old 28-06-2007, 11:46   #6
Staj.Av.Selçuk

Arkadaşlar msjlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Bu konunun amacına ulaşması için gereken tarafın teşkil etmediğini görüyorum.Burada tartışılmasını istediğim konu stajerlerin büyük hayal kırıklıkları ve buna neden olan etkenler.Stajere eğitim vermek kisvesi altında yaptırılan ayak işleri,ofisboyluğu,gerçekten meslek ahlakına sığıyormu?Olum bize çay getir yada şu parayı bankaya yatır yada şu telefona bak su faturası elektrik faturasını yatır.Malesef bunları yaptıran kişiler(onlara meslektaşım demek istemiyorum)avukatlar.Ve bu şahıslar annelerinin karnından doğar doğmaz avukat olmuş kişilerdir!!Sajerlik yapmadıkları için anlamazlar stajerin derdinden.
Stajyerin görevi nedir stajer ne yapar ne yapmaz.Bunların tartışılmasını istiyorum. O yüzden stajer çalıştıran arkadaşlarla stajerlerin bu konuları tartışmasını istiyorum.
Stajyer ne postacıdır,ne ayak işçisidir,nede ofis boydur.Stajer avukat avukattır.Ve arkadaşlar sizlerden beklentim tepkileriniz koymanız.Çünkü bu alışkanlıktan
ibaret olan bir durum haline gelmiş.Bunun önüne geçmemiz için gerekli tepkileri gerekli anlarda vermemiz gerekir.