Mesajı Okuyun
Old 26-11-2006, 02:19   #11
semih

Varsayılan Cevap niteliğindedir..

Sayın Arasan..

Bende bu avukat arkadsların bu durumu isteyerek yaptıklarını düsünmüyorum..Normal bir insan zaten bunu isteyerek yapamaz..yazımda belirttiğim gibi ''savunmak zorunda bırakılan arkadslara sadece uzuluyorum '' demek , elimden yapacak bişey gelmediği için söylenmiş bir cumledir..Eger yanlıs anlasıldıysa,kastımın anlaşılması temennesiyle..

Saygılarımla..

Sayın Kum :

Tabiki her bilinçli insan gibi bende elestirilere acığım,ki teşkilatla sadece manevi bir bağım var.yani avukatı da değilim ..
Ancak benim takıldığım konu genelleme yapılıp,belki talihsizce yapılmıs olan sizinde incelediğinizde fark edeceğiniz hakarete kacan yorumlardı.. Eminim ki kastınız hakaret etmek değildir ancak verilen tepki uslubunuza yonelikti. önceki yazımdada belirttiğim yerlerde göreceginiz gibi elestiriyi aşan ibareler vardı.İnanın bu tepkiyi sadece polis teşkilatı için vermedim,yazınızın içinde polisler yerine doktorlar gecseydi yine aynı tepkiyi verirdim. Beni anladığınızı düşünüyorum

Saygılarımla..

Sn Kavili :

Sounuzun cevabı;
kesinlikle çelişkilidir..
Yanlışı kimse savunmamalıdır.Ama onceki yazımdada belirttiğim gibi büyük cogunlukla kurumlar ve şahıslar görevlerini 4/4 lük yapmıyor.yapanları tenzih ederek konusuyorum.
Belirttiğim gibi bunu ummak,bir ütopyaya umut baglamak olur.

Keske herkes sözüne ve yeminine sadık olsa!!!

Saygılarımla..