Mesajı Okuyun
Old 20-09-2004, 12:16   #15
sbudak

Alıntı:
İki mesajımdan sonra kimseden tepki gelmediği gibi, kişileri aşağılayan ve propagandaya varan mesajlar gelmeye devam etti.

Sayın bir dost bu başlığa yazılan mesajların silinmesi yolundaki önerinize her iki mesajınızdan sonra karşı olduğumu belirtmiştim. Hafızanızı tazelemek amacıyla bu hususu belirtmek ihtiyacı duydum.
Alıntı:
Dünyanın hangi demokratik ülkesinde ''Kelebek Sevenler Derneği'' toplantısında hangi demokrat kişi ''materyalizmi'' tartışır ve hangi demokrat dernek üyesi dinleyici buna katlanır ?

Asıl konu farklı olmasına rağmen konu "materyalizm"e indirgendi. Bu forum alanının başlığı "Hukuk Sohbetleri" ve bu forum kısmında üyeler sohbet bağlamında gördüğü konuları dile getiriyor. Sitenin diğer forum kısımlarında ise "hukuk dışında" bir çok konunun konuşulduğunu biliyoruz. Dar ideolojik kalıplara hapsetmemek ve istismar etmemek şartıyla sitenin "Hukuk Sohbetleri" bölümünde bu konular da konuşulabilir kanaatindeyim. "Materyalizm" tartşmasını başlatan ben olmadığım halde belirttiğim şartla her konunun konuşulabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu benim kişisel düşüncem tabi.

Hakaret içerip içermediğine bakılmaksızın mesajların silinmesinin ise sitenin demokratik anlayışına zarar verdiği muhakkak.
Saygılarımla.