Mesajı Okuyun
Old 25-06-2010, 00:54   #13
Muhsin KOÇAK

Değerli TSH üyeleri, yukarıda seminer yerinin belirlenmesine ilişkin yayımlanan ankette yer alan Antalya ili için evet diyenlerin sayısı az ve seminerin antalya da yapılma olasığı yok olmakla birlikte, Antayla da yapılmasına onay veren üyelerimiz için bir alternatif mevcuttur. 26-29 harizan tarihleri arasında Konyaaltı Porto Bella otelde düzenlenecek olan bir seminerimiz var, bu seminer sunumunuda ben yapıyorum, Antalya ve çevresinde oturup evet oyu veren üyelerimizin istemeleri durumunda bu seminere kalılabileceklerini belitrmek istiyorum, dolayısıyla anket sonucuna göre istanbul da düzenlenmesi muhtemel olan seminere katılma olanağı bulamayacak olan üyeşerimize bir alternatif olarak düşünülebilir ve istemeleri durumunda bu seminere katılabilirler, zira seminer konuları ayı olacağından verimli bir çalışma olacağını belitmek isterim.
katılmak isteyen üyelerimiz bana cep telefonumdan ve gerekse e-mail veya özel mesaj ile ulaşabilirler. seminer 26 haziran 2010 cumartesi saat 09:30 da başlayıp pazartesi akşam 19'a kadar tüm gün devam edecektir.

iletişim

e-mail: muhsin@muhsinmocak.net

seminer porgramı : http://www.tebiat.com.tr/img/editor/...29_haziran.pdf